за нас

Tai'an Puhui Електрични технологија копродукции, ООД

/ За-нас /

за нас

Tai'an Puhui Електрични технологија копродукции, Ltd (во Кратенката: Puhui технологија) е основана во Tai'an на провинцијата Шандонг во 2007 година.

Puhui Технологија е професионална производител фокусирајќи се SMT машина, Multitemperatual зони Reflow лемење, Desktop Reflow лемење, работна станица Инфрацрвен BGA и висока прецизност печатач. Како познатиот заштитен знак во оваа област ", puhui" има висока свест и е многу популарна во dometic и на меѓународните пазари.

Puhui технологија поседува силна способност во R & D, проектирање, производство и преработка. Како на високо-технолошка компанија, имаме многу независни интелектуални технологии, пет серија од 25 intellgent електронска опрема за производство и инфрацрвени електронски алатки доби CE одобри и други сертификати веќе. Во исто време, Puhui технологија се постигне соработка со признати универзитети и научни институции.

Puhui технологија секогаш се посветува на клиентите со својот висок квалитет на производи и професионален пред-продажба и по-продажни услуги. До сега, нашите производи се веќе продадени во многу земји, како Европа, САД, Југоисточна Азија, Блискиот Исток, Австралија и Африка. 

за-21
за-31