produktet

risi

 • Channel Reflow Oven T-961S

  Channel Reflow Oven T-961S

  Features 1. This machine selects the IR and hot air heating technology controlling, equipped with special design wind wheel, speed stability and uniform temperature, suit for uninterrupted soldering the LED and BGA components. 2. This machine is equipped with the crawler-type and six temperature zone heating systems, and each temperature zone uses independent PID controlling and up-down heating type, can make the inside temperature more accurate and well-proportioned, just take about 20 minut...

 • Infra Reflow furrës T-937

  Infra Reflow furrës T-937

  Features Technical Parameter Drawer  size 306mmX322mm Soldering size Lead paste: 300*310mmLeadfree paste:260*260mm Overall dimension 404mmX372mmX280mm N. Weight 15.5kg Voltage/Frequency AC220~230V/50~60Hz Power rating 2300W Cycle time 2~16 min Temp rage Room temp~350℃

 • Infra Reflow furrës T-937M

  Infra Reflow furrës T-937M

  Features a. Kjo furrë lidhës leadfree paste shumë mirë. b. Kjo furrë mund të lidhë me PC, të lehtë për të input / set / transmetojë / përshtatur / ruani / të menaxhuar të dhënat valë. c. Shumë lloje valë stilin e hyrjes në kontrollin e software, të lehtë për valë të caktuar. d. kontrollit software është me ekran grafike, të shfaqur valë intuitive. e. kontrollit software është me funksion shtypjen valë, të lehtë për të ruajtur / menaxhuar / Analiza e të dhënave të valë. f. kontrollit software është me 299 lloje të brendshme të të dhënave paste. G. Miratimi i qëndrueshëm dhe me shpejtësi të lartë MCU një ...

 • Infra Reflow furrës T-962

  Infra Reflow furrës T-962

  Përshkrimi infra të kuqe IC ngrohës T962 është një procesor mikro kontrolluar reflow-furrë. Ajo mund të përdoret për bashkim në mënyrë efektive të ndryshme SMD dhe BGA komponente. I tërë procesi bashkim mund të përfundojë automatikisht dhe kjo është shumë e lehtë për t'u përdorur. Kjo makinë përdor një emision të fuqishme infra të kuqe dhe qarkullimin e rrjedhës së ajrit të nxehtë, kështu që temperatura është duke u mbajtur shumë të sakta dhe të shpërndara njëtrajtësisht. Një sirtar windowed është projektuar për të mbajtur punën-copë, dhe lejon teknika të sigurta bashkim dhe th ...

 • Infra Reflow furrës T-962A

  Infra Reflow furrës T-962A

  Përshkrimi infra të kuqe IC ngrohës T962A është një procesor mikro kontrolluar reflow-furrë. Ajo mund të përdoret për bashkim në mënyrë efektive të ndryshme SMD dhe BGA komponente. I tërë procesi bashkim mund të përfundojë automatikisht dhe kjo është shumë e lehtë për t'u përdorur. Kjo makinë përdor një emision të fuqishme infra të kuqe dhe qarkullimin e rrjedhës së ajrit të nxehtë, kështu që temperatura është duke u mbajtur shumë të sakta dhe të shpërndara njëtrajtësisht. Një sirtar windowed është projektuar për të mbajtur punën-copë, dhe lejon teknika të sigurta bashkim dhe t ...

 • Infra Reflow furrës T-962C

  Infra Reflow furrës T-962C

  Description of Products INFRARED IC HEATER T962A works automatically by micro-computer control. Can satisfy a dissimilarity SMD, BAG Soldering a request. Whole soldering process to complete automatically, easy to use, Adoption fast infrared radiation and circulation the wind for heat, so the temperature is very Accurate and even. The faintness controls a technique and Can see the drawer type work bench , Make whole soldering process at you of the under surveillance automatic completed; Can so...

 • Kanal Reflow furrës T-960

  Kanal Reflow furrës T-960

  Features Technical Parameter Model T-960 The heating zone quantity upper3/down2 The length of the heating zone 960mm The heating type intelligent level sirocco and rapid infrared heating The cooling zone quantity 1 Maximum width of PCB board 300MM The operation direction left→right Delivery options Net transmission+chain transmission The speed of conveyer belt 0-1600mm/min The power supply Three phase 5 line 380V 50/60Hz Peak power 4.5KW Heating up tim...

 • Kanal Reflow furrës T-960E

  Kanal Reflow furrës T-960E

  Features Technical Parameter Model T-960e The heating zone quantity upper3/down2 The length of the heating zone 960mm The heating type intelligent level sirocco and rapid infrared heating The cooling zone quantity 1 Maximum width of PCB board 300MM The operation direction left→right Delivery options Net transmission+chain transmission The speed of conveyer belt 0-1600mm/min The power supply Three phase 5 line 380V 50/60Hz Peak power 4.5KW Heating up time Around 15mi...

RRETH NESH

zbulim i madh

 • Stacioni i Rework
 • Stacioni i Rework

yilong

PREZANTIMI

Tai'an Puhui Electric Technology Co, Ltd (Abbr: Puhui Technology) është themeluar në Tai'an të provincës Shandong në vitin 2007. puhui Techology është një prodhues duke u përqëndruar në SMT Machine, Multitemperatual Zonat reflow lidhës, Desktop reflow lidhës, Infrared BGA Station Rework dhe High-Precision Printer. Si një markë e famshme në këtë fushë, "puhui" ka vetëdije të lartë dhe është shumë popullor në tregjet DOMETIC dhe ndërkombëtare.