Shumicë Infrared Reflow Oven T-962C Factory dhe Furnizuesi | Puhui

Infra Reflow furrës T-962C

Përshkrim i shkurtër:

INFRARED IC HEATER T962C works automatically by micro-computer control. Can satisfy a dissimilarity SMD, BAG Soldering a request. Whole soldering process to complete automatically, easy to use, Adoption fast infrared radiation and circulation the wind for heat, so the temperature is very Accurate.


Detail Product

Product Tags

Përshkrimi i produkteve

Infra të kuqe IC ngrohës T962A punon automatikisht me kontrollin mikro-kompjuter. Mund të kënaqë një SMD ndryshim, qese bashkim një kërkesë. Procesi Whole bashkim për të përfunduar automatikisht, lehtë për t'u përdorur, Miratimi rrezatimi shpejtë infra të kuqe dhe qarkullimi erën për ngrohje, kështu që temperatura është shumë e saktë dhe madje.

Kontrollet ligështi një teknikë dhe mund të shihni nga pankina e punës të tipit sirtar, Marka gjithë procesin e bashkim në ju e nën mbikqyrje automatike përfunduar; Mund bashkim pjesën më të zgjuar të vogël.

Miratoi një të lartë dhe dizajn të besueshëm, të bëjë atë që ju përdorni gratifying dhe pjesa tjetër e siguroi.

Features

(1) A madh bashkim infra të kuqe zonën max:

Sirtar Zona panel: 400x600mm , Rritja qëllimin e përdorimit të kësaj makine consumedly, investimet ekonomike.

(2) Shumë zgjedhje valë temperatura për ju.

Memory tetë llojet e valëve parametër temperaturës mund të ofrohet si zgjedhje, dhe për të vendosur për të lëvizur ngrohje dhe qetësohem funksion të detyrueshëm; tërë procesi bashkim për të përfunduar automatikisht, lehtë për t'u përdorur.

(3) të veçantë të ngrohjes dhe barazimi temperatura me të gjitha të projektimit.

Prodhimi arrin pushtetit në një  2900 W , miratimi i rrezatimit shpejtë infra të kuqe dhe qarkullim erës për ngrohje, kështu që temperatura është shumë e saktë dhe madje, gjithë procesin e bashkim për të përfunduar automatikisht për ju zgjedhje valët parametër temperatura.

(4) humanizuar shkencë dhe teknologji hollë artikull.

Firma e pamjen e jashtme, mund të shihni të operacionit, Amity i ndërfaqes operacion personi makinë, e përsosur temperatura projektit valë, nga fillimi në shkencën përfundimisht trupin dhe teknologjisë tani është fillimisht; Vëllimi shkathët fizike dhe pesha, le të ekonomizimit një marrëveshje e madhe e parave, mënyra vende vendosur petë lloj, mund të le ju vetë hapësirë më të madhe; Udhëzime të thjeshta operative, të ju lejojnë një shih mund të përdorni.

(5) Funksioni Zgjedhja Perfect.

Kthimi bashkim, tharje, ruajtjen e nxehtësisë, të finalizuar projektimit, fast qetësohem përdorimin etc.can mund bashkim më të zgjuar pjesë e vogël shembull chip, PSO, PLCC, QFP, BGA etj; Mund të përdoret për çamçakëz të produktit nga ana e tij të ngurta, bordi qark është e nxehtë plakjes, PCB dërrasë mban të presë works.Be ndryshme të zbatueshme për çdo lloj të ndërmarrjeve të biznesit, kompania gjerësisht të zhvilluar dhe sasi të vogla grumbull prodhojnë një kërkesë.

Technical Parametri

furnizimi me energji elektrike AC110V / 50Hz AC220V / 60Hz
Fuqi e vlerësuar 2900W
madhësia sirtar 400 × 600 mm
Shkallë temperature 0 ℃ -280 ℃
cikli Koha 1 deri 8 min

  • Previous:
  • Vazhdim:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne